Jak získáte svou dietu na hubnutí na míru a on-line?


1. krok: Vyplnění a odeslání ŽÁDOSTI o vypracování (objednávkového formuláře).


2. krok: Dokončení žádosti a potvrzení e-mailu.

Po vyplnění a odeslání žádosti Vám bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen:
1. e-mail od JakZdraveZhubnout.cz (info@jakzdravezhubnout.cz) s názvem (předmětem):
POTVRDIT a DOKONČIT moji ŽÁDOST o vypracování Dietního jídelníčku na hubnutí
V tomto e-mailu budete mít internetový odkaz (link), kterým svou žádost a hlavně svůj e-mail potvrdíte kliknutím na něj. Toto potvrzení také slouží k ověření e-mailu, aby nedošlo k jeho zneužití.

3. krok: Provedení platby a kontrola údajů.

Po dokončení žádosti a potvrzení e-mailu (2. krok) Vám bude doručen:
2. e-mail od JakZdraveZhubnout.cz (info@jakzdravezhubnout.cz) s názvem (předmětem):
POTVRZENÍ Vaší žádosti o vypracování Dietního jídelníčku na hubnutí + PODKLADY pro platbu
Jedná se o kopii žádosti jako potvrzení zapsání Vaší objednávky do našeho systému a to včetně Vašich údajů vyplněných v žádosti a podkladů pro platbu, podle kterých uhradíte svou zvolenou dietu na hubnutí (dietní jídelníček nebo dietní plán na hubnutí). Vaši přijatou platbu poznáme dle variabilního symbolu (nikdo jiný nemá stejné číslo). V tomto e-mailu si také můžete zkontrolovat Vaše údaje a v případě nesouladu nám napíšete e-mail s opraveným údajem.

4. krok: Zpracování Vaší žádosti (objednávky).

Výživový poradce Vám začne (po potvrzení žádosti) vše vypracovávat a sestavovat dle Vašich osobních údajů a vše vypracované Vám pošle na Váš e-mail. Pokud by k vypracování potřeboval znát podrobnější informace (např. doplnit nevyplněné údaje), pak se na Vás obrátí písemně přes e-mail.

5. krok: Zaslání Vašeho zvoleného dietního režimu na Váš e-mail.

3. e-mail od JakZdraveZhubnout.cz s názvem (předmětem):
VÁŠ "ZVOLENÝ DIETNÍ JÍDELNÍČEK (či DIETNÍ PLÁN) NA HUBNUTÍ - JEHO NÁZEV", ve kterém obdržíte objednaný vypracovaný dietní režim na hubnutí v pdf formátu (nejpoužívanější a nejjednodušší formát dokumentů), Vám bude doručen nejpozději do 2 pracovních dnů následujících po dni připsání Vaší platby na náš účet.
Začít zdravě a efektivně hubnout podle sestavené diety přímo Vám na míru můžete tedy už za 2-3 dny, pokud žádost i platbu provedete ještě dnes. Samozřejmě však máte čas na provedení platby 7 kalendářních dnů od potvrzení žádosti. Vše zde zmíněné Vám zaručují Obchodní podmínky