Co říkají naši klienti?


Zde si můžete přečíst několik příběhů a výsledků našich klientů. Toto je jen zlomek našich klientů, kterým jsme pomohli zhubnout právě tolik kilogramů, kolik oni chtěli.
Rychlost hubnutí je však individuální a zatímco někteří naši klienti v krátké době zaznamenají výrazný úbytek hmotnosti, nelze zhubnutí zaručit u každého. Je to především dáno Vaším zdravotním stavem! Někteří naši klienti hubnou až 5 kilogramů měsíčně a jiní méně!

Příběh Veroniky D.

"Chtěla jsem strašně moc zhubnout a myslím si, že to bylo ze všeho nejdůležitější. Než jsem se pustila do hubnutí s výživovou poradkyní, tak jsem vyzkoušela pár diet od kamarádek, nebo z různých časopisů. Bohužel s žádným efektem, protože jsem nevydržela ani týden. Měla jsem hlad a velké chutě, cítila jsem se unavená a i přes ohromnou vůli jsem to vždy vzdala. Pak jsem si přečetla knihu o dělené stravě a vyzkoušela tuto formu hubnutí. Za 3 měsíce jsem zhubla 4 kg a pokračovala jsem dál. K mému údivu se však za další 3 měsíce váha nepohla dolů ani o jeden kilogram, tak jsem začala jíst zase normálně. Po 5-ti měsících jsem přibrala zpět všechna shozená kila a dalších 5 kilogramů navíc „jako bonus“. A to už jsem se opravdu naštvala!

Protože jsem neustále na internetu hledala informace o hubnutí a jak to mám dokázat i já, narazila jsem na stránky „www.JakZdraveZhubnout.cz“. Velmi mě zaujaly a proto jsem se rozhodla, že vyplním objednávkový formulář a nechám si konečně poradit od odborníka. Poradkyně mi zavolala a vše jsme spolu detailně prošly. Po dvou rozhovorech jsem se ihned rozhodla, že to vyzkouším! Poradkyně mi navrhla dietní režim včetně jídelníčku a do týdne jsem začala s hubnutím.

Po prvním týdnu na dietním plánu jsem byla v šoku! Na váze jsem měla o 2,5kg méně a v pase o 4,5cm méně. A vůbec mi nepřipadalo, že bych dodržovala nějakou „dietu“ nebo něco podobného. Neměla jsem vůbec hlad a ani mě nehonila mlsná. Po 3,5 měsících dodržování mého nastaveného dietního režimu jsem zhubla 13 kg a 16 cm v pase. Při mé výšce 172 cm nyní vážím 59 kilogramů a jsem nadšená!!! Konečně jsem to dokázala! Nyní jsem se pustila do cvičení a zaměřuji se na formování své postavy. Strašně moc děkuji!"


Další příběhy našich klientů:


Dana P.

"Snad tisíckrát za život jsem chtěla zhubnout, ale nikdy jsem neměla tak dobrého parťáka, který by mi pomohl. A věřte mi, že při váze 102kg ho potřebujete.

Neustále jsem zkoušela různé diety nebo "zázračné" tablety z lékárny, ale výsledky byly vždy nepatrné a pak se dostavil tzv.JOJO efekt, který mi přihodil další kilogramy. Po těchto neúspěších jsem náhodou našla na internetu stránky www.JakZdraveZhubnout.cz s formulářem a po vyplnění ho odeslala. Druhý den se mi ozval velmi příjemný hlas mé poradkyně, která mě seznámila s celým postupem - co budu dodržovat a jak vlastně budu hubnout - a určila mi dietní plán přímo na míru.

A úspěchy v podobě ztrácení kilogramů a centimetrů se postupně dostavovaly. Dnes po 10 měsících jsem zhubla 33 kilogramů a v pase mi ubylo 32 cm. Můj dietní plán mne drží tak, že nemám absolutně žádné výkyvy ve stravování. Teď už vím, že hubnutí není ve hladovění, ale v pravidelné stravě a v pitném režimu. Obrovskou psychickou podporou jsou pro mne přátelské konzultace s mou poradkyní, která má pro mne vždy něco nového.

Závěrem chci jenom říct: Bez dietního plánu přímo na míru a svého „parťáka“ bych toto nikdy nedokázala!"


Andrea S.

"Svou nadváhu jsem si dlouho nepřipouštěla. Postupně však kila stále přibývala a já jsem si uvědomila, že je potřeba začít něco dělat. Nejen, že jsem nebyla sama se sebou spokojená, ale vliv nadváhy se začal projevovat i v mnoha jiných oblastech mého života. Vyzkoušela jsem mnoho diet a různých výrobků na hubnutí a tablet, ale nic nepomáhalo.

Proto jsem se rozhodla konzultovat vše s odborníky. Na internetu jsem našla webové stránky, kde jsem našla nejen mnoho zajímavých informací, ale také možnost získat dietní plán "šitý na míru". Vyplnila jsem formulář a hned následující den mě kontaktovala výživová poradkyně. Zodpověděla všechny mé dotazy a vypracovala mi dietní plán na hubnutí.

Po týdnu dodržování plánu jsem se začala cítit lehčí a pociťovala jsem i nárůst energie. Po půl roce jsem shodila neuvěřitelných 17 kilogramů, cítím se mnohem lépe a vrátila jsem se ke svým oblíbeným koníčkům. Mohu si zase kupovat pěkné oblečení, na které jsem se donedávna mohla dívat jen ve výlohách!"


Alena Ch.

"Když mi bylo kolem 30-ti let měla jsem už dvě děti a i tak jsem si dokázala udržovat svou váhu na úrovni, která mi vyhovovala a cítila jsem se dobře. Postupem času se mi váha navyšovala o nějaké to kilo každý rok, až jsem se dopracovala na 88 kilogramů. Vůbec jsem se nepřejídala, ani jsem netrpěla hladem. Prostě jsem nevěděla, jak je možné, že i při dodržování zdravého stravování mohu takto „nenápadně“ přibývat na váze a na objemu.

Jednoho dne jsem brouzdala na internetu a narazila na webové stránky www.JakZdraveZhubnout.cz, vyplnila jsem formulář a čekala na zavolání odborného poradce. Byla jsem velmi zvědavá, co mi vlastně nabídne a jak mi vysvětlí, že jsem i přes dodržování správného stravování takto přibrala a jak se mohu těch nechtěných kilogramů zbavit, abych měla zase svou původní váhu. Poradkyně mi ihned druhý den zavolala a všechny moje otázky mi zodpověděla. Najednou mi vše dávalo smysl!

Byl mi navržen dietní plán na hubnutí a jelikož jsem samoživitelka, tak jsem si musela vzít čas na rozmyšlenou. Přesto jsem se rozhodla, že začnu. Už po týdnu jsem se cítila lehčeji a v pase mi ubyly 3 cm. Za necelých 5 měsíců jsem si svou váhu snížila o 15 kilogramů a v pase mi ubylo celkem 19 cm. Nyní dodržuji stravovací plán sestavený tak, abych si svou váhu udržela. Nemám vůbec hlad ani chutě a navíc se cítím o 10let mladší a o energii ani nemluvím. Z celého srdce děkuji své poradkyni za podporu!"


Chcete konečně zhubnout?
Stáhněte si jídelníček na hubnutí ZDARMA!
» Chci ZDARMA jídelníček na hubnutí «

Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?