Jídelníček na hubnutí z běžných potravin

Jídelníček na hubnutí v praxi od snídaně po večeři


Jídelníček na hubnutí je podrobný rozpis jídel na každý den včetně gramáže potravin, ale i gramáže bílkovin, sacharidů a tuků u kompletních jídel=chodů a také s uvedením energetických hodnot jídel.

Podrobné informace o jídelníčku na hubnutí na míru:


» Jak bude můj jídelníček na hubnutí vypadat? «
» Jak vypadá v jídelníčku na hubnutí snídaně? «
» Jak vypadá v jídelníčku na hubnutí dopolední svačiny? «
» Jak vypadá v jídelníčku na hubnutí oběd? «
» Jak vypadá v jídelníčku na hubnutí odpolední svačina? «
» Jak vypadá v jídelníčku na hubnutí večeře? «
» Kolik mě to bude stát? (ceník našich služeb). «
» Jak získám svůj jídelníček na hubnutí? «
» Chci si o jídelníček na hubnutí zažádat! (on-line formulář) «

Jídelníček na hubnutí Vám vypracujeme do 3 dnů!


Vše Vám sestavíme na míru dle poskytnutých údajů prostřednictvím on-line žádosti. Jídelníček na hubnutí zahrnuje rozpis snídaní, dopoledních svačin, obědů, odpoledních svačin a večeří. K tomuto jídelníčku na hubnutí dostanete i skvělé a jednoduché recepty k obědům a večeřím, pár tipů na snídaně (pomazánky, smaženice atd...) a dokonce můžete získat s jídelníčkem i
DIETNÍ STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU A ON-LINE. .

Jídelníček na hubnutí je zahrnut do celého "Dietního jídelníčku"
, který obsahuje další dokumenty (Analýzu Vaší postavy, energetickou a nutriční bilanci, Pravidla zdravého stravování - doporučení k Vašemu dietnímu jídelníčku). Tento komplet s jídelníčkem na hubnutí můžete získat i v rámci již zmíněných dietních stravovacích plánů na hubnutí!

Jak bude Váš jídelníček na hubnutí vypadat?


Zde můžete vidět náhled jídelníčku na hubnutí a to na měsíc (30 dní), nebo 2 měsíce (60 dní). Záleží na tom, jakou variantu dietního jídelníčku, nebo dietního plánu si vyberete a podle toho bude mít Váš jídelníček počet variant u každého hlavního chodu (v obrázku je napsáno množství jídel u jídelníčku na hubnutí na 30 a 60 dní):

Jídelníček na hubnutí

Jídelníček na hubnutí na měsíc (30 dní) zahrnuje:
30 variant snídaní, obědů, večeří a 41 variant svačin.

Jídelníček na hubnutí na 2 měsíce (60 dní) zahrnuje:
60 variant snídaní, obědů, večeří a 41 variant svačin.

Jak budete jídelníček na hubnutí používat?

V náhledech je místo gramáže uvedeno písmeno X. Ve svém osobním jídelníčku na hubnutí budete mít uvedené množství gramů přímo pro Vás na míru !!!

Snídaně v jídelníčku na hubnutí

Jednoduše si v jídelníčku vyberete variantu snídaně, na kterou budete mít chuť!!! Zde je náhled snídaní, které jsou v jídelníčku na 60 dní (tedy 60 variant snídaní) Jídelníček na hubnutí-snídaně
Jídelníček na hubnutí-varianta snídaně
Z variant si vyberete například tuto snídani - ve svém jídelníčku budete mít místo "X" uvedené množství gramů přímo pro Vás na míru a také celkové množství energie, bílkovin, sacharidů a tuků právě v této snídani. Takže nebudete muset už nikdy počítat kalorie!

Dopolední svačina v jídelníčku na hubnutí

Vyberete si takovou variantu svačiny, na kterou budete mít zrovna chuť!!! Zde je náhled dopoledních svačin, které jsou v každém jídelníčku (tedy 30 variant) Jídelníček na hubnutí-dopolední svačiny Jídelníček na hubnutí-varianta dopo svačiny
Tuto svačinu v jídelníčku na hubnutí si rozdělíte na dvě porce:
První porce je ovoce z "pomerančové skupiny" (jaké ovoce spadá do této varianty je uvedeno také v jídelníčku a v dokumentu "pravidla zdravého stravování") a bílý jogurt - ten si tak budet moci přesunout až na odpoledne, pokud na něj nebudete mít chuť.
druhá porce - hodinu po ovoci - je sacharidové jídlo (v této tabulce se jedná o knäckebrot, ale v jídelníčku je uvedeno i celozrnné pečivo) a ten si namažete margarínem, či lučinou atd...k tomu budete mít jednoduchou přepočtovou tabulku a namažete si pečivo vždy takovým tukem, na který budete mít chuť. A k této svačině si můžete dát kousek zeleniny dle chuti. Také tuto svačinu můžete zcela vynechat, pokud budete mít ve svém režimu časovou prodlevu jen 4-5 hodin mezi snídaní a obědem.

Oběd v jídelníčku na hubnutí

Jídelníček na hubnutí-obědy Jídelníček na hubnutí-varianta obědy
Z variant si vyberete například tento oběd a dle čísla variant si najdete recept v souboru receptů, které k tomuto jídelníčku dostanete. Jedná se o "Recepty k dietnímu jídelníčku na 30 nebo 60 dní"
Recept: Krůtí závitky s mozzarellou
Ingredience: krůtí řízky, mozzarella, rajčata, česnek, petrželová nať, bazalka, sůl, mletý pepř, rozmarýn, tymián, olej
Postup přípravy: Řízky omyjeme, osušíme, osolíme a opepříme. Mozzarellu nakrájíme na tenké nudličky, česnek oloupeme a najemno nasekáme. Mozzarellu, česnek, rozmarýn a tymián rozdělíme na řízky. Zavineme je a sepneme párátky. V kastrolu rozehřejeme olej a závitky na něm opečeme ze všech stran. Přilijeme vodu a závitky dusíme přikryté asi 20 minut. Mezitím uvedeme do varu dostatečné množství vody a uvaříme těstoviny. Rajčata omyjeme, očistíme, zbavíme jadérek a dužinu rozkrájíme na malé kostičky. Těstoviny scedíme, v hrnci na troše oleje rajčata krátce osmahneme. Přidáme těstoviny a opečeme. Nakonec vmícháme posekanou petrželovou nať. Závitky vyjmeme a udržujeme v teple. Omáčku povaříme, podle potřeby dosolíme a opepříme. Závitky rozdělíme na talíře s nudlemi a omáčkou. Pokrm můžeme ozdobit čerstvou bazalkou nebo petrželovou natí a podáváme.

Odpolední svačina v jídelníčku na hubnutí

Jídelníček na hubnutí-odpolední svačina Jídelníček na hubnutí-varianta odpolední svačina

Večeře v jídelníčku na hubnutí

Jídelníček na hubnutí-večeře Jídelníček na hubnutí-varianta večeře

Jídelníček na hubnutí Vám vypracujeme do 3 dnů!


Jídelníček na hubnutí je zahrnut do celého "Dietního jídelníčku", který obsahuje další dokumenty. Více zde: Dietní jídelníček

Vyberte si svůj Dietní jídelníček na hubnutí na míru!


Nyní až s 30% SLEVOU do 30. 4. 2024

Dietní jídelníček
na měsíc
30 dní


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ malý plán
Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ VELKÝ plán
  1.290,- Kč  
990
SLEVA 23%

ušetříte 300,- Kč
  1.990,- Kč  
1490
SLEVA 25%

ušetříte 500,- Kč
  2.790,- Kč  
1990
SLEVA 28%

ušetříte 800,- Kč
  4.290,- Kč  
2990
SLEVA 30%

ušetříte 1.300,- Kč
» Více o BONUSECH ZDE «      » Více o dietním plánu na hubnutí ZDE «


Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?