Jak zhubnout přes břicho,
nebo-li útrobní (viscerální) tuk?


Zhubnout přes břicho není jen estetický problém většiny lidí, ale hlavně zdravotní! Problémem při hubnutí je, že nelze zhubnout jen na určitých místech. Věřte nebo ne, ale abyste se zbavili nevzhledných tukových polštářků v oblasti břicha, tak Vám nepomůže jen cvičit na tuto partii Vašeho těla! Také Vám nepomůže žádná hladovka, nebo podobný dietní režim založený na snížení přísunu jídla a energie! Zde je jen jediná možnost:
  • Dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček!
  • Posilovat břišní svaly cvičením!
Je nám jasné, že jste toto už slyšeli nebo někde četli, ale právě nadměrné zmnožení tuku v oblasti břicha je způsobeno podvýživou Vašeho organismu!

To jednoduše znamená, že ve Vašem stávajícím jídelníčku nemáte dostatek živin (byť jen základních, jako jsou bílkoviny, sacharidy, tuky, vláknina), ale také nejíte vyvážené množství těchto živin a proto se Vám hromadí nechtěné tukové zásoby právě v oblasti bříška.

Naše tělo má úžasný systém, aby přežilo! jak zhubnout formulář Jakmile začnete tělu dodávat méně jakékoliv živiny v jídle (ať už se jedná o sacharidy, tuky, bílkoviny, vitamíny, minerály atd...), tak systém zaznamená, že má nedostatek živin a právě v tomto okamžiku nastává situace, že si chrání a shromažďuje tukové zásoby v oblasti břicha, kde jsou také nejrychleji k dispozici.

Začněte svému tělu dávat jídlem vše, co ke své správné funkci potřebuje a Vaše tělo se vám za to odmění a postupně se začnete zbavovat nechtěných faldů na břiše!

Zhubnout břicho se Vám podaří pouze a jen tehdy, pokud začnete jíst zdravě a budete mít ve svém denním režimu veškeré živiny pro správný chod tohoto úžasného systému! A jako bonus se začnete zbavovat i nechtěných tukových zásob v jiných partiích Vašeho těla! jak zhubnout poradit

Ať chcete zhubnout celkově, nebo jen břicho, vždy je důležité změnit stravovací režim!

Pokud si nevíte rady, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám pomůžeme! K tomu máme na našich stránkách jednoduchý formulář: "e-mailová podpora ZDARMA"

Nebo si nechejte od našeho výživového poradce sestavit dietní jídelníček přímo na míru, ke kterému také dostanete doporučení fyzické aktivity (jakou aktivitu zvolit a jak si správně rozvrhnout jídlo během dne, kdy budete cvičit) Dietní jídelníček na míru

Jak zhubnout břicho?

Hubnout pomocí dietního režimu sestaveného výživovým poradcem přímo na míru!
>>> online dietní jídelníček na míru <<<


Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?