Zdravá strava a zdravá výživa


Pevné zdraví je náš nejcennější poklad. Cítit se tělesně i duševně dobře je přirozená součást každodenního života. Nicméně jen zřídka kdy si uvědomujeme tu pravou hodnotu zdraví dříve, než onemocníme. Jinými slovy, většina z nás bere své zdraví jako samozřejmost!

Co udržuje pevné zdraví?


Naše zdraví i pocit spokojenosti ovlivňuje mnoho věcí. K nejdůležitějším patří genetické faktory, prostředí, v němž žijeme, zdravotnická péče a v neposlední řadě životospráva a tedy zdravá strava a zdravá výživa.
Některé vlivy ovšem působí více, jiné méně. Například dosažitelná zdravotnická péče přispívá našemu zdraví méně procenty než genetické faktory. Abychom si své zdraví uchovali co nejdéle, měli bychom dodržovat správnou životosprávu!

Vliv stravy na náš organismus


Statistiky ukazují, že strava ovlivňuje naše zdraví z 50 % !!!
Jinými slovy to znamená, že nemoc je jen zřídka výsledkem nešťastné hříčky osudu nebo genetiky, ale záleží především na tom, jaký životní styl jsme zvolili. Zde hraje nejvýznamnější roli strava. Stále častěji se ukazuje, jak důležitý je výběr potravin. Lze tak předcházet nemocem i prodlužovat život. Díky našim tipům, které naleznete na této stránce, byste si měli uvědomit, jak potrava ovlivňuje všechny aspekty Vašeho zdraví a vyvarovat se tak při nákupu potravin, které jsou pro naše tělo nevhodné, ba přímo škodlivé.

Regenerace a hojení


Lidské tělo se neustále obnovuje. Každým okamžikem se základní hmota opotřebovává a současně se regeneruje novými biochemickými sloučeninami v tkáních. Každoročně se obnoví asi 98 % tělesných tkání.
Suroviny, které lidské tělo k tomuto znovubudování potřebuje, pocházejí výlučně z potravy - Vaší každodenní stravy! Znamená to, že naše tělo je v zásadě složeno z toho, co jsme snědli během minulého roku. S touto perspektivou je snadné pochopit význam stravy pro naše zdraví a spokojenost.

Velice rádi Vám pomůžeme!


Poskytneme Vám zásadní informace, které Vám pomohou vybírat si potraviny podporující zdraví a snižující budoucí riziko onemocnění. Dozvíte se, jak zlepšit kvalitu svého života, která je samozřejmě neodmyslitelná od Vaší tělesné schránky. Když za svůj zdravotní stav převezmete odpovědnost správnou volbou potravin, aktivně utváříte své zdraví pro budoucnost!

Chcete konečně zhubnout?
Stáhněte si jídelníček na hubnutí ZDARMA!
» Chci ZDARMA jídelníček na hubnutí «

Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?