Ochrana osobních údajů


Vepsáním Vašich osobních údajů do formuláře na našich webových stránkách udělujete dobrovolně souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů naší společnosti za účelem marketingu, tj. zejména nabízení výrobků a služeb, pro vyřízení objednávky, pro zasílání nabídek a informací na dobu neurčitou.

Veškeré údaje, které uvedete do jakéhokoliv našeho kontaktního internetového formuláře a odešlete jej, jsou tedy čistě pro použití našich výživových poradců a nebudou nijak zneužity či zaneseny do nějaké databáze.

Za žádných okolností nebudou Vaše data přístupná třetím stranám! Takže se nemusíte bát, že Vám začnou chodit nevyžádané e-maily, nebo že Vás bude někdo jiný "otravovat" po telefonu. Kontaktní údaje slouží pouze pro možnost komunikace mezi Vámi a našimi výživovými poradci.

Pokud se rozhodnete, že již nechcete být námi kontaktováni formou emailu, pak se vždy můžete odhlásit (odhalšovací odkaz naleznete v každém emailu, který od nás obdržíte z e-mailového adresy info@jakzdravezhubnout.cz).

Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?