Hubnutí břicha bez cvičení


Při hubnutí břicha Vám nepomůže pouze cvičení zaměřené právě na tyto partie Vašeho těla. Samozřejmě má cvičení vliv na zpevňování břišních svalů, ale na nechtěné faldy v oblasti břicha musíte jinak!

Hubnutí břicha ovlivňuje Vaše stravování!


Právě způsob Vašeho stravování, nebo-li stravovací režim, má největší vliv na ukládání tuků v oblasti břicha.

hubnutí břicha V pase se Vám ukládá nadbytečné množství tukových zásob z důvodu hladovění, tzn. že nemáte každý den dostatek veškerých živin ve svém jídelníčku pro správný chod Vašeho organismu. A právě z tohoto důvodu se i při nízkém příjmu potravy tělo snaží tyto tukové zásoby chránit, protože hladoví po živinách. Jakmile tento systém otočíte, což znamená, že začnete zdravě, pravidelně jíst a budete mít vyvážený jídelníček, tak se tělo začne velmi rádo přebytečného tuku v břiše zbavovat.

A proč se tyto tuky ukládají právě v břiše? Zde je má Vaše tělo také nejrychleji k dispozici, pokud by došlo na extrémnímu hladovění, ale to v žádném případě nezkoušejte, protože v takovém případě člověk ztrácí i svalovou hmotu.

Hubnutí břicha = hubnutí v pase


Pokud začnete dodržovat zdravý a vyvážený jídelníček pro hubnutí, tak byste měli hubnout minimálně 1 centimetr v pase (tedy přes Vaše bříško) na každý shozený kilogram na váze.

V důsledku zdravého stravování by vlastně člověk měl hubnout pomaleji na váze, ale na obvodech celého svého těla a tím pádem jsou výsledky velmi rychle vidět.

Hubnutí břicha - tabulka obvodu pasu


Obvod pasu přímo určuje nadváhu, či dokonce obezitu a míru zdravotního rizika. Výpočet BMI nemusí být přesným ukazatelem, jak jste na tom s množstvím viscerálního (útrobního) tuku. Proto je důležité zohlednit i obvod pasu! Pokud je obvod pasu velký (dle tabulky), tak je člověk vážně ohrožen srdečně-cévními komplikacemi.

hubnutí břicha ženy hubnutí břicha muži
Obvod pasu
ŽENY
Klasifikace
Obvod pasu
MUŽI
pod 80 cm
Optimální váha
pod 94 cm
80 až 88 cm
Nadváha
94 až 102 cm
nad 88 cm
Obezita
nad 102 cm

S každým centimetrem (kilogramem tuku), který se Vám podaří zhubnout v pase, děláte pro své zdraví velmi mnoho !!!

V hubnutí břicha (v pase) Vám pomůže
» Vzorový jídelníček na hubnutí ZDARMA «Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?