Výživový-nutriční poradce...
Hubnutí s výživovým poradcem


Hubnutí s výživovým poradcem je snadnou cestou k získání měřitelných výsledků!

Víme, že poznání potřeb organismu zásadně ovlivňuje kondici člověka (energii, vitalitu, ale dokonce i váhu) a že v běžné praxi není vždy jednoduché všechna doporučení dodržet, proto pomáháme lidem, kteří mají zájem o trvalé výsledky. Jsme výživoví poradci a máme vysokou úspěšnost s našimi klienty za předpokladu, že s námi klient spolupracuje a dbá našich rad a tipů. Vždy se soustředíme na priority klienta a proto dietní jídelníček sestavujeme individuálně s ohledem na dosavadní životní styl a samozřejmě i na časovou flexibilitu klienta! Pro klienty jsme neomezeně k dispozici na emailu (emailové konzultace ZDARMA na neomezenou dobu)! Výhodou emailových konzultací je, že se klient může k psaným informacím od výživového poradce VRACET a pročítat si je, nebo si vše dokonce vytisknout.

Především Vám však chceme říci, že nejdůležitějším a zásadním krokem pro hubnutí je Vaše rozhodnutí. Pokud jste totiž 100% odhodláni a skutečně chcete konečně zhubnout a zbavit se nechtěných kilogramů, tak máte z poloviny vyhráno!

Hubnutí s námi je snadné a zdravé !


A s námi je to opravdu velmi snadné, protože budete mít svého poradce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit! S pomocí našich výživových poradců a dietních jídelníčku a dietních stravovacích plánů budete mít velmi brzy výsledky. Na rozdíl od běžných diet, nebo jen prostředků na hubnutí, obsahují naše dietní stravovací plány vše pro úspěšné, zdravé a efektivní hubnutí! Bez nežádoucího následného nabírání kilogramů zpět (jo-jo efektu).

Díky našim výživovým poradcům a dietním plánům budete hubnout až 5 kilogramů za měsíc (zpočátku samozřejmě můžete i více - záleží na mnoha faktorech). Rychlost hubnutí je však individuální, hlavně s ohledem na předchozí způsoby hubnutí, které jste už vyzkoušeli a také záleží na tom, zda budete své hubnutí zefektivňovat cvičením (nejlépe kombinace aerobního s anaerobním). Můžete mít totiž velmi zpomalený metabolismus a proto je důležité zpočátku vytrvat a počkat, až se Vám metabolismus napraví a tedy i zrychlí!

Vyberte si svůj způsob hubnutí - svou dietu!
Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?