Sestavení jídelníčku přímo na míru


Princip hubnutí s jídelníčkem na míru


Zásadní princip hubnutí spočívá v tom, že budete hubnout takovou stravou, která sice obsahuje méně kalorií, než běžná strava, ale zároveň bude Vaše strava obsahovat dostatek veškerých živin, aby Váš organismus nechápal situaci jako "stav hladovění"
Tento stav nastává, když si snížíte příjem živin v jídle (jednoduše Vašemu organismu chybí látky-živiny pro správný chod všech funkcí). Zpomalí tak Váš metabolismus - což vede i ke snížení rychlosti spalování kalorií a začne ještě více ukládat tuky, protože si musí udělat zásoby na špatné časy. Navíc Vám takto zpomalený metabolismus, po ukončení dietního režimu, zůstane! Tím pádem se Vám samozřejmě váhu nepodaří ani udržet a postupně naberete všechna shozená kila zpět.
Bohužel, neexistuje žádné univerzální doporučení (tzn. stejná dieta, či jídelníček se stejným množstvím jídla) pro hubnutí všech lidí na světě.
Každý člověk totiž potřebuje jiné množství živin (bílkovin, sacharidů, tuků, tekutin atd....), aby se právě jeho organismus nedostal do "stavu hladovění"!!! Navíc také potřebujete i Vy jiné množství kalorií (energie, kJ, kcal), než kdokoliv jiný ve Vašem okolí, abyste při hubnutí dosáhli vytouženého výsledku!

Takový jídelníček musí být sestaven na míru!

Abychom Vám tedy mohli takový dietní jídelníček přímo na míru sestavit, potřebujeme znát bližší údaje (informace) o Vás. A k tomu slouží náš dotazník, který vyplníte během chvilinky a níže na této stránce naleznete náhled a vysvětlení všech dokumentů. Vyberte svůj dietní režim!

Mimochodem, jedná se o jednorázovou investici a hubnout podle svého návodu (dietního jídelníčku či plánu) můžete i několik měsíců! Budete hubnout až 6 kg měsíčně, takže záleží na tom, kolik chcete zhubnout celkově a kolik chcete mít na výběr dní, jídel a potravin.

Zažádejte si o svůj dietní jídelníček na míru!

Nyní až s 30% SLEVOU do 30. 4. 2024

Dietní jídelníček
na měsíc
30 dní


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ malý plán
Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ VELKÝ plán
  1.290,- Kč  
990
SLEVA 23%

ušetříte 300,- Kč
  1.990,- Kč  
1490
SLEVA 25%

ušetříte 500,- Kč
  2.790,- Kč  
1990
SLEVA 28%

ušetříte 800,- Kč
  4.290,- Kč  
2990
SLEVA 30%

ušetříte 1.300,- Kč
» Více o BONUSECH ZDE «      » Více o dietním plánu na hubnutí ZDE «

K vypracování Vašeho jídelníčku (zároveň i Analýzy Vaší postavy a Energetické a nutriční bilance) jsou velice důležité právě Vaše osobní údaje: věk, výška, váha, pohlaví a obvod pasu a boků atd... Na základě tohoto dotazníku a vypracování Vaší analýzy a bilance Vám sestavíme dietní jídelníček na hubnutí na míru a on-line.

Každý člověk (pokud se nejedná zrovna o kulturistu - v takovém případě se musí toto zohlednit) by totiž měl mít optimální složení těla, to tedy znamená optimální poměr tuků, svalů a vody v těle. Čím "větší" (nemyslíme na výšku, ale celkově) člověk je, tím více potřebuje makroživin a energie v jídle - jednoduše to potřebují jeho buňky. Spousta lidí má právě z důvodu nedostatku výživy i tekutin tento poměr "nesprávný".

Pokud tedy začnete dodržovat takový stravovací režim, ve kterém je zahrnut dostatek veškerých živin s ohledem na Vaši výšku, váhu, věk a pohlaví, pak se i Vám tento poměr postupně upraví! Proč je při sestavování jídelníčku zohledněno i pohlaví? Protože mužům stačí mít v těle méně tuků než ženám (z hlediska zdraví)!!!

Tento systém funguje u každého člověka a můžeme to říct ze svých vlastních zkušeností s klienty. Rychlost a způsob hubnutí je v tomto směru velice individuální právě s ohledem na předchozí způsob hubnutí. To znamená, že pokud má člověk velice zpomalený metabolismus, protože držel v minulosti drastické diety a hubl i na svalech, pak zpočátku nehubne na váze, ale jen na objemech (takže vlastně vypadá lépe) a dovyživuje si svou svalovinu na "správný poměr". V takovém případě si zároveň zrychluje metabolismus.

Máme klienty, kteří po prvním týdnu nezhubli na váze nic a poté začali hubnout každý týden 1 kilogram. Někteří klienti zhubli za první měsíc sice jen 3 kg na váze, ale 6-8 centimetrů v pase a to je právě dáno tím, že hubli na tucích, které jsou lehčí, než svaly.
Máme také klienty, kteří zhubli v prvním měsíci i 8 kilogramů a poté průměrně 5 kilogramů za jeden měsíc!

Nemusíte tedy nikam docházet a nechávat si měřit svůj poměr tuků, svalů a tekutin v těle (počítačový software ke speciálním váhám funguje na stejném principu, jen Vás zváží a oměří člověk, který tento stroj obsluhuje, což můžete udělat Vy sami).
Je důležité nastolit si zdravý režim, ve kterém budete mít pro své tělo dostatek živin!

Sestavený dietní jídelníček na míru:


1. Analýza Vaší postavy s vysvětlením.


Analýza postavy (jedná se o dokument vypracovaný výživovým poradcem na základě Vašich osobních údajů: 2 stránky formátu A4)

Z tohoto dokumentu se dozvíte, jaké je Vaše BMI, WHR a máte-li vzhledem k Vaší postavě (obvody Vašeho těla) nadváhu, či dokonce obezitu, i když byste dle BMI měli optimální hmotnost.
Není důležitá Vaše hmotnost, ale to, jak vypadáte!
Také se dozvíte jaká jsou Vaše momentální zdravotní rizika spojená s nadváhou, či dokonce obezitou.

2. Nutriční a energetická bilance s vysvětlením.


Energetická a nutriční bilance (jedná se o dokument vypracovaný výživovým poradcem na základě Vašich osobních údajů: 5 stránek formátu A4)

Z tohoto dokumentu se dozvíte, jaká je potřeba Vašeho těla: kolik máte denně vypít tekutin (i při cvičení), kolik máte mít denně ve svém jídelníčku energie (kJ; kcal), bílkovin, sacharidů a tuků, abyste zdravě hubli!
V dokumentu je vše podrobně vysvětleno! Váš osobní dietní jídelníček na míru bude vypracován výživovým poradcem na základě nutriční a energetické bilance!

3. Pravidla stravování - doporučení k jídelníčku


Pravidla stravování a denního režimu při hubnutí (jedná se o dokument vypracovaný výživovým poradcem: 13-15 stránek formátu A4)

V tomto dokumentu je podrobně vysvětlen princip zdravého stravování (to je totiž základem hubnutí, ale i udržování své váhy a postavy): pravidla stravování během dne, i v noci (pokud chodíte na směny), jakým potravinám dávat ve svém jídelníčku přednost a jakým se naopak vyhýbat atd...


4. Jídelníček na hubnutí.


Jídelníček na hubnutí (jedná se o dokument vypracovaný výživovým poradcem: min. 15 stránek formátu A4 dle počtu dnů v jídelníčku)

Tento jídelníček na hubnutí Vám bude vypracován přímo na míru na základě Vaší energetické a nutriční bilance a navíc si díky tomuto jídelníčku můžete každé jídlo dne vybrat hned z několika variant, podle toho jaký dietní jídelníček si vyberete.
Např. u Dietního jídelníčku na měsíc budete mít 30 variant u každého jídla (30 variant snídaní, 30 obědů, 30 večeří a celkem 41 variant svačin).
Nebudete tedy muset jíst jídlo, na které zrovna nebudete mít chuť. Jednoduše si připravíte takové, které Vás potěší! S tímto jídelníčkem je hubnutí opravdu velmi snadné a účinné!
Jak bude Váš jídelníček vypadat a jak ho budete používat naleznete zde a to včetně podrobného vysvětlení: Jídelníček na hubnutí z běžných potravin

5. Recepty k jídelníčku na hubnutí.


Recepty k jídelníčku na hubnutí (jedná se o dokument vypracovaný výživovým poradcem: min. 11 stránek formátu A4 dle počtu dnů v jídelníčku)

V tomto dokumentu jsou recepty k jídelníčku na hubnutí: různé pomazánky, obědy a večeře (dle počtu dní, některé jídla jsou teplá, některá studená). Recepty obsažené v dietním jídelníčku jsou výborné a nejsou náročné na přípravu.

6. Mailové konzultace s výživovým poradcem.

Mailové konzultace
(Tyto konzultace máte možnost využít při dodržování dietního jídelníčku)

Budete mít na svého poradce dva kontaktní emaily a kdykoliv se na něj můžete obrátit!


Mailový informační a vzdělávací systém.


Mailový systém Jedná se o zasílání e-mailových sdělení na Vaši e-mailovou adresu.

V těchto e-mailech zasíláme našim klientům různé tipy, rady a triky pro hubnutí a další různé informace o zdravém životním stylu.
Z tohoto systému se můžete kdykoliv odhlásit kliknutím na odkaz v jakémkoliv e-mailu, který od nás obdržíte, pokud byste neměli zájem o zasílání těchto zajímavostí a různých novinek.

Sestavení dietního jídelníčku přímo na míru


Zažádejte si o svůj dietní jídelníček na míru!

Nyní až s 30% SLEVOU do 30. 4. 2024

Dietní jídelníček
na měsíc
30 dní


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ malý plán
Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ VELKÝ plán
  1.290,- Kč  
990
SLEVA 23%

ušetříte 300,- Kč
  1.990,- Kč  
1490
SLEVA 25%

ušetříte 500,- Kč
  2.790,- Kč  
1990
SLEVA 28%

ušetříte 800,- Kč
  4.290,- Kč  
2990
SLEVA 30%

ušetříte 1.300,- Kč
» Více o BONUSECH ZDE «      » Více o dietním plánu na hubnutí ZDE «

Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?