Jak zhubnout CO NEJRYCHLEJI ?


Rychlost hubnutí ovlivňuje Váš metabolismus - tedy rychlost spalování energie z jídla. S pomalým metabolismem je člověk více unavený a samozřejmě se těžko hubne a nutí k nějaké aktivitě. Zrychlit spalování však není tak těžké!
  • Odstraňte příčiny pomalého metabolismu!
Příčinou pomalého metabolismu mohou být jen nesprávné stravovací návyky nebo také špatné funkce některých vnitřních orgánů, které se zhoršily hlavně nesprávným stravovacím režimem v minulosti. Většinou je to způsobeno díky předchozím dietám, či drastickým způsobům hubnutí. Jak tedy svůj metabolismus zrychlíte?
  • Posilujte svou svalovinu pohybem!
  • Dovyživte "zhutněte" svou svalovou hmotu!
  • Výživa svalů = kvalitní proteiny ve stravě!
jak zhubnout cvičení Pamatujte si!!! Svalová hmota spaluje 7krát rychleji než tuková hmota! A proto je tak důležité udržovat si správný poměr svalů a tuků ve svém těle.

Pokud toto čtete, pak doufáme, že Vás to povzbudí a budete pohybovou aktivitu vyhledávat. Tím si zajistíte vyšší výdej energie a hubnout se Vám bude daleko snáz!

Dalším důležitým faktem je, že člověk, který pravidelně sportuje, spaluje i mimo cvičební program (dalších 24 až 48 hodin po sportovní aktivitě) o 5 až 10% více energie, než člověk, který vůbec necvičí (a to i když oba spolu sedí u jednoho stolu). Tato energie, kterou spotřebovává Váš organismus po sportovním výkonu, je potřeba k regeneraci organismu. Nezapomeňte však, že musíte mít ve svém jídelníčku dostatek bílkovin (proteinu) k regeneraci a výživě své svalové hmoty! POZOR! Každý člověk potřebuje jiné množství bílkovin!. jak zhubnout poradit

Pokud tedy chcete konečně zdravě hubnout až 6 kg měsíčně a to bez následného jojo efektu a nevíte si rady, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám pomůžeme! K tomu máme na našich stránkách jednoduchý formulář: "e-mailová podpora ZDARMA"

Nebo si nechejte od našeho výživového poradce sestavit dietní jídelníček přímo na míru, ke kterému také dostanete doporučení fyzické aktivity (jakou aktivitu zvolit a jak si správně rozvrhnout jídlo během dne, kdy budete cvičit) Dietní jídelníček na míru

Jak zhubnout co nejrychleji?

Hubnout pomocí dietního režimu sestaveného výživovým poradcem přímo na míru!
>>> online dietní jídelníček na míru <<<


Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?