Dietní jídelníček na hubnutí na míru a on-line
až s 30% SLEVOU do 30. 4. 2024


Dietní jídelníček na hubnutí pouze z běžně dostupných potravin s uvedením jejich množství v gramech včetně množství bílkovin, sacharidů, tuků a kalorií u každého jídla
a to vše pro Vás na míru a on-line!


Chcete konečně a jednou provždy zhubnout a nechcete si kupovat různé tablety, či koktejly na hubnutí apod. a nevíte si rady, jak na to, jak se vlastně stravovat?

A chcete znát a vědět, co Vám v hubnutí pomůže, co máte jíst, kolik toho jíst, kdy jíst a nejíst, co jíst v noci a navíc nechcete počítat kalorie?
Pak si zvolte dietní jídelníček na hubnutí, který Vám sestaví výživový poradce přímo na míru a on-line a to pouze z běžně dostupných potravin, které si budete nakupovat ve svých oblíbených obchodech. Budete mít ve svém jídelníčku skvělé recepty včetně množství potravin v gramech, množství bílkovin, sacharidů a tuků v gramech u každého jídla včetně množství kalorií.

Hubnutí s dietním jídelníčkem je přirozené, zdravé, snadné a účinné! S dietním jídelníčkem na hubnutí na míru a on-line budete hubnout až 6 kilogramů měsíčně!


Pro své poslední úspěšné hubnutí budete tedy potřebovat osobní váhu, krejčovský metr (na oměřování své postavy), kuchyňskou váhu (na vážení potravin), Vaše odhodlání a svůj osobní návod na hubnutí: Dietní jídelníček na hubnutí sestavený Vám na míru! Protože právě Váš momentální režim, skladba a množství snědeného jídla může za to, že se Vám hubnout nedaří.
Dietní jídelníček online

Dietní jídelníček Vám vypracuje výživový poradce na míru a on-line a pošle na Váš email do 3 dnů!

Co je to dietní jídelníček na hubnutí na míru a on-line, jak vypadá a co dietní jídelníček zahrnuje?


Dietní jídelníček na hubnutíDietní jídelníček je ucelený návod pro Vaše zdravé hubnutí, který Vám nastavíme a vypracujeme na míru a on-line na základě Vašich osobních údajů, které nám jednoduše poskytnete prostřednictvím
on-line žádosti o vypracování.

Dietní jídelníček na hubnutí sestavený výživovým poradcem na míru splňuje denní potřeby právě Vašeho organismu (dostatečné množství veškerých živin a energie) a to je základem zdravého a úspěšného hubnutí bez následného jo-jo efektu!


Každé jídlo dne od snídaně po večeři si ve svém jídelníčku vyberete podle svých chutí a nálady! A pokud budete svůj jídelníček na hubnutí dodržovat, pak Vás nebude "honit mlsná", nebudete mít hlad a

budete hubnout až
6 kg měsíčně!
Nebudete muset počítat kalorie ani množství živin a přitom si pochutnáte na jídle, protože jsou v dietním jídelníčku velmi chutná, zdravá a nízkokalorická jídla dle receptů - studená i teplá jídla.

Výborná a jednoduchá jídla!


Jak vypadá hotový dietní jídelníček a co zahrnuje?

Pojďme se tedy podívat, co v rámci dietního jídelníčku získáte:
Vysvětlení principu hubnutí s dietním jídelníčkem - proč a jak jídelníček funguje a náhled všech dokumentů, které dietní jídelníček zahrnuje naleznete zde:
Sestavení dietního jídelníčku
Jak bude Vaše dieta: jídelníček na hubnutí vypadat a jak ho budete používat naleznete zde: Jídelníček na hubnutí z běžných potravin v praxi

Dietní jídelníček na hubnutí - CENÍK

Nyní až s 30% SLEVOU do 30. 4. 2024

Dietní jídelníček
na měsíc
30 dní


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ malý plán
Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ VELKÝ plán
  1.290,- Kč  
990
SLEVA 23%

ušetříte 300,- Kč
  1.990,- Kč  
1490
SLEVA 25%

ušetříte 500,- Kč
  2.790,- Kč  
1990
SLEVA 28%

ušetříte 800,- Kč
  4.290,- Kč  
2990
SLEVA 30%

ušetříte 1.300,- Kč
» Více o BONUSECH ZDE «      » Více o dietním plánu na hubnutí ZDE «
Doporučení při výběru dietního jídelníčku
Vybrat si samozřejmě můžete podle sebe, či svých finančních možností.
Chcete zhubnout cca 5 kg?   Dietní jídelníček na 30 dní
Chcete zhubnout cca 10 kg?     Dietní jídelníček na 60 dní
Chcete zhubnout více než 10 kg?     Dietní jídelníček na 60 dní s
dietním stravovacím plánem
(malým či velkým)

Jediným krokem je vybrat si tu svou variantu dietního jídelníčku a vyplnit žádost o jeho vypracování. Svůj dietní jídelníček si můžete vybrat nyní ze 4 variant!

S dietním jídelníčkem, který si zvolíte, můžete zhubnout třeba i 50kg a více! Pokud chcete zhubnout více než 10 kg (např. 25kg), pak Vám však doporučujeme dietní jídelníček na 60 dní s dietním stravovacím plán na hubnutí na míru, abyste měli vyšší či maximální variabilitu jídel a potravin, protože je velice důležité, abyste při hubnutí, které trvá déle (např. 5 měsíců), měli na výběr z většího množství jídel a potravin a např. v KOMPLETNÍM dietním plánu je dokonce přes 1000 jídel s přesným množstvím gramů přímo pro Vás na míru. Postupem času se také naučíte sestavovat si jídelníček sami. K tomu Vám pomůže právě zmíněný dietní plán, pokud si ho zvolíte.

Záleží tedy jen na Vás, kolik chcete mít možností a variant jídel a potravin. Při hubnutí můžete totiž v jídelníčku vše variovat a opakovat (např. jídelníček na měsíc zahrnuje 30 variant u každého hlavního chodu + 41 variant svačin a to vše můžete každý den různě kombinovat a opakovat celý jídelníček např. 3 měsíce).
Kolik tedy chcete mít jídel a potravin na výběr?
A kolik jste ochotni investovat do svého zdravého a úšpěšného hubnutí?


A pro koho je dietní jídelníček vhodný?


Dietní jídelníček sestavený naším výživovým poradcem na míru splňuje denní potřeby právě Vašeho organismu (dostatečné a vyvážené množství živin a energie) a to je základem zdravého a úspěšného hubnutí bez následného jo-jo efektu, proto je jídelníček vhodný téměř pro každého kromě vegetariánů a veganů (dietní jídelníček, který sestavujeme, totiž zahrnuje i maso).
Dietní jídelníček na míru sestavujeme klientům a klientkám:


 • mužům i ženám od 18 let,
 • kteří chtějí zhubnout pomocí úpravy stravovacího režimu,
 • kteří trpí cukrovkou (diabetem mellitus typu 1 nebo 2),
 • kteří mají vysoký či nízký krevní tlak,
 • kteří mají vysoký cholesterol,
 • kteří trpí poruchou funkce štítné žlázy,
 • kteří trpí dalšími civilizačními chorobami,
 • kteří trpí potravinovou alergií např. na lepek (celiakií) apod.

Dietní jídelníček na hubnutí na míru a on-line


 • splňuje energetické a nutriční požadavky právě Vašeho organismu!
 • dodáte tělu dostatek energie i živin pro správný chod!
 • živiny tělu dodáte ve vyváženém množství!
 • v důsledku dostatečného množství energie a živin si zrychlíte metabolismus!
 • spálíte tak více energie než sníte a přitom nebudete mít hlad!
 • budete hubnout zdravě až 6 kilogramů měsíčně!

Nejedná se jen o samotný rozvrh jídel, ale hned o několik dokumentů a samozřejmě i spoustu informací (viz výše: Jak dietní jídelníček vypadá a co zahrnuje), mezi kterými naleznete zásadní dokument = jídelníček na hubnutí. Jedná se o rozpis jídel přímo pro Vás na míru s uvedenou gramáží a s uvedením množství energie (kJ), bílkovin, sacharidů a tuků v gramech a to u každého jídla, které si podle jídelníčku dáte.
Obědy a večeře si připravíte dle jednoduchých a velice chutných receptů, které k jídelníčku dostanete (recepty jsou na teplou i studenou kuchyni a gramáž=množství ingrediencí si dáte jednoduše podle svého jídelníčku). Tato jídla jsou samozřejmě vhodná i pro Vaší rodinu, což znamená, že nebudete muset vařit více jídel (např. jedno pro sebe a druhé pro zbytek rodiny).

Dietní jídelníček dále zahrnuje informativní a naučné dokumenty, také vypracované přímo pro Vás na míru a to od analýzy Vaší postavy, přes Vaši energeticko-nutriční bilanci až po další velice důležitý dokument = pravidla zdravého stravování a doporučení k jídelníčku.
Dietní jídelníček sestavený výživovým poradcem na míru má tedy dohromady celkem minimálně 40 stránek formátu A4. Záleží na variantě jídelníčku, který si vyberete (dietní jídelníček na hubnutí na míru na 30 dní, 60 dní, nebo 60 dní s VELKÝM plánem (ten samotný má 39 stran formátu A4).

S dietním jídelníčkem na hubnutí na míru a on-line nejenže zhubnete, ale zároveň Vám pomůže vylepšit stávající stravovací režim za účelem upevnění zdraví a zlepšení celkové kondice.


Například Dietní jídelníček na měsíc můžete totiž dodržovat i 3 měsíce, během kterých si svůj nový režim úplně osvojíte! Pokud však chcete zhubnout více např. 20 nebo 30kg, pak Vám doporučujeme nechat si vypracovat buď hned nebo po uplynutí cca 2-3 měsíců třeba dietní jídelníček na dalších 60 dní, či dokonce dietní plán (buď malý nebo velký), abyste svůj stravovací režim mohli úplně rozšířit a zkoušet i další a nová jídla.

Dietní jídelníček na měsíc (30 dní) zahrnuje: 30 variant snídaní, 30 obědů a 30 večeří včetně receptů a 41 variant svačin.

Dietní jídelníček na 2 měsíce (60 dní) zahrnuje: 60 variant snídaní, 60 obědů a 60 večeří včetně receptů a 41 variant svačin.

Varianty s dietním plánem zahrnují: výše zmíněný jídelníček na hubnutí na 2 měsíce (60 dní) + malý či VELKÝ plán

Jediným krokem je vybrat si tu svou variantu dietního jídelníčku a vyplnit žádost o jeho vypracování. Svůj dietní jídelníček si můžete vybrat ze 4 variant!


Objednejte si svůj dietní jídelníček na míru:

Dietní jídelníček
na měsíc
30 dní


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY


Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ malý plán
Dietní jídelníček
na 2 měsíce
60 dní
+ BONUSY
+ VELKÝ plán
  1.290,- Kč  
990
SLEVA 23%

ušetříte 300,- Kč
  1.990,- Kč  
1490
SLEVA 25%

ušetříte 500,- Kč
  2.790,- Kč  
1990
SLEVA 28%

ušetříte 800,- Kč
  4.290,- Kč  
2990
SLEVA 30%

ušetříte 1.300,- Kč
» Více o BONUSECH ZDE «      » Více o dietním plánu na hubnutí ZDE «
Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?