Jak zhubnout stehna a hýždě (zadek)


Nejprve je nutné uvědomit si, že cesta k tomu, jak zhubnout stehna a hýždě (zadek), souvisí s celkovou úpravou stravovacích návyků (Vašeho stravovacího režimu) a zařazením pravidelného cvičení na partii stehen, či hýždí.

Zhubnout stehna a hýždě (zadek) není až tak složité, stačí se na to jen zaměřit! Pojďme se podívat jak na to.

Jak zhubnout stehna


Aby se Vám podařilo zhubnout na stehnech, tak je opravdu potřeba i cvičit.

Při hubnutí v oblasti stehen je nutné rovnoměrně zatěžovat celou plochu stehen. Tedy nejenom sedací svalstvo, ale i všechny skupiny svalů na vnitřních a vnějších stranách stehen. To je jistý způsob, jak zhubnout stehna a mít je krásně štíhlá a pevná.

Skvělým bonusem pro Vás bude i zrychlení metabolismu (spalování), protože v dolních partiích má lidské tělo nejvíce svalů a jak už určitě víte, tak základem pro efektivní spalování je kvalita naší svaloviny - když je hutná, tak spaluje člověk více kalorií.

Nemusíte se však bát, že byste přibírali na stehnech na objemu (tzn. že by se Vám jejich obvod zvětšoval). Pokud totiž budete cvičit pouze s vlastní zátěží, nebo na rotopedu, či orbitreku atd...vždy tuto sportovní aktivitu provozujte s minimální zátěží a dodržujte optimální tepovou frekvenci pro spalování tuků - on-line kalkulačka.

Jak zhubnout stehna bez cvičení


Zhubnout stehna bez cvičení můžete v případě, že budete hodně chodit. Na zformování stehen je totiž nejlepší chůze, v žádném případě neběhejte! Při běhání se sice také zbavíte nějaké té tukové vrstvy v oblasti stehen, ale současně Vám bude svalové hmota na stehnech narůstat - zvětšovat se Vám jejich objem. Běháním se Vám tedy zhubnout stehna nepodaří, pouze je zpevníte.
Navíc chůze je pro naše tělo přirozeným pohybem a pomáhá v hubnutí celkově - tedy nejen v hubnutí stehen.

Jak zhubnout hýždě (zadek)


Výbornou zprávou je, že pokud chcete zhubnout stehna, pak budete zároveň hubnout i na hýždích (zadku). Navíc pokud zvolíte nenásilný způsob hubnutí bez cvičení - chůzí, pak budete hubnout v dolních partiích krásně rovnoměrně.
Připomeňme si také, že tuk nelze spalovat bodově. Neexistují cviky, které vždy způsobí spalování tuku na určitém konkrétním místě na těle.
Nejspolehlivější je zařadit do svého režimu pravidelný pohyb, nejlepší je při zvoleném tempu udržovat optimální tepovou frekvenci pro nejefektivnější spalování tuků z vydané energie", a tím spalovat tuky a postupně zhubnout hýždě.

O tom, z jaké části těla se tuk spálí, rozhoduje Váš organismus na základě mnoha faktorů (složení stravy, hormonální rovnováha, genetika atd.).

Jak zhubnout stehna a hýždě (zadek)?

Hubnout pomocí dietního režimu sestaveného výživovým poradcem přímo na míru!
>>> online dietní jídelníček na míru <<<


Líbí se Vám naše stránky www.JakZdraveZhubnout.cz?